O nas

Firma PPHU Derkowski z siedzibą w Bolszewie koło miasta Wejherowo, istnieje na regionalnym rynku budowlanym od 1992 roku. Zatrudniamy około 20 pracowników, a nasza specjalizacja to budowa domów jednorodzinnych, budowa domów wielorodzinnych, budowa mieszkań oraz obiekty użyteczności publicznej. Wykonujemy prace ogólnobudowlane oraz wykopy pod fundamenty i inne prace ziemne.

Wykonujemy zarówno typowe usługi remontowo – budowlane jak również jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji od projektu pod klucz – wykonujemy budynki jednorodzinne jak i budynki użyteczności publicznej. Roboty budowlane realizujemy według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z powodzeniem spełniać marzenia naszych Klientów, przede wszystkim te, które traktują o posiadaniu własnego domu. Dom szyty na miarę, to idea, w myśl której pragniemy towarzyszyć Klientom na każdym etapie budowy domu tak aby pomagać i doradzać po to, aby inwestycja była możliwie dopasowana do potrzeb.